Kutse treeningutele


Selle postituse puhul ei ole tegemist enda põhjendamatu kiitmise üritusega, vaid lühikese, ausa ja konkreetse tutvustuse ja pakkumisega. Loomulikult käib jutt TSRC-st ja squashist.

Harrastajad

Loodetavasti kõik juba teavad, et Tere Tennisekeskuses on võimalik squashi mängima õppida ;) ja need, kes ei tea, saavad selle postitusega teadlikumaks. Squash võib olla lihtne lõõgastumise ja treenimise viis. Soovijatele võib squash olla ka midagi rohkemat. Mis ma sellega öelda tahan? Olete varem squashi proovinud, kuid kuidagi ei taha mäng paremaks minna või pidevalt peate tunnistama enda mängupartneri paremust?. Pole oluline, mis on teie eesmärk, harrastajate treeningutel leiavad kõik endale jõukohase väljakutse.

Treeningud toimuvad teisipäeviti ja neljapäeviti kella 18:30 - 20:00 Kristjani ja Jaanuse juhendamisel Aga, mis see maksab ja mis ma selle eest saan.

Treeningutel räägime ja näitame löökide õiget tehnikat, puudutame taktikat, mängu lugemist, harjutame liikumist ja palju muud.

Hind 15€ kord või 10 korra kaart 130€

Uudistajatele teeme esimese trenni 10€

Eratreeningud

Kellele jääb harrastajate treeningust väheks ja tahab personaalsemat lähenemist, võib võtta ühendust Kristjan Pettaiga, et arutada eratreeningu võimalusi. Eratreeningu eeliseks on treeneri pidev tähelepanu ja tagasiside. Selgitame koos välja, mis on mängija esmärk ja ehitame treeningu üles moel, mis soovitud eesmärki kõige paremini toetab.

Kristjan on squashi mänginud üle 12 aasta, on mitme kordne juunioride Eesti meister, ühekordne täiskasvanute Eesti meister ning omab WSF 2 taseme treeneri sertifikaati. Olulisem on hoopis see, et ta suhtub squashi suure kirega ja naudib väga õpetamise protsessi, eriti siis kui õpilane on järjepidev ja valmis vaeva nägema.

Mis eratrenn maksab?

Treeneri tasu on 30€/h millele lisandub väljaku ühe tunni hind.

Mitte tippajal on väljaku hind 20% soodsam. Hinnakirja leiate siit.

Tippajal E-R 16-21 Hind:24€/h

Täpsem informatsioon siit.

Mis nüüd muud, kui registreeri ennast harrastajate treeningule läbi meie kodulehe, lisades enda nimi google docs'i  või helista 53300089/saada emeil tallinnsquash@gmail.com sooviga tulla eratreeningule.